parallax background

Spectacular Secrets of Qur’an

6 Temmuz 2017
Kabe’nin Sırrı Kitabı En Çok Okunanlar Listesinde
6 Temmuz 2016
Kozmik Sır İlk Türk Bilim Kurgu
13 Ağustos 2017

Kitap Tanıtımı


N eden; Muhteşem BİR Dünya? Neden her şeyin muhteşem olmasın için BİR’e bir BİR’liğe ihtiyaç var? Önce kişisel mutluluk ve huzur için; içimizde ki tüm benlikleri toplamalı kendi içimizde bir olmalıyız. Eğer toplumca huzur ve mutluluk istiyorsak; tüm milletçe, tüm dünyaca BİR olmayı başarmalıyız. Öylesine bir birlik kardeşlik değil bu; mutlak manada bir birlik. Sınırlarımızı kaldırmalıyız. Hem kendi içimizde, hem de dünyada.

Eğer ebediyen mutlu olmak istiyorsak; sonsuz olan BİR ile bir olmalıyız. Bölünmüşlük felakettir. Bölünmüş her şey birbirine düşmandır. İnsan bile kendi içinde bölünmüşse kendi kendinin cellatıdır. Bir’lik güç verir. Bir’lik her güzel şeyin başlangıç yeridir. Bu kitapta kişisel, toplumsal ve ruhsal düzlemde nasıl BİR olacağımıza giden yolda kolay uygulanabilir ve sonuç getiren etkili önerilerde bulunacağım.

3 haftada demiyorum. Yada kolay olacakta demiyorum. Sadece hemen olması yada asla olmaması tamamen sizin elinizde. Size kişisel, genetik ve toplumsal kaderin sırlarını açıklıyorum.

Yazar Erdem Çetinkaya
Yazar Erdem Çetinkaya
Erdem Çetinkaya, dünyanın en çok izlenen İslam Belgeselini yapmış ve İslam'ın yeni mucizeleri ile Kuran'ın doğru anlaşılması için çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca Hologram teknolojilerinin üretimi konusunda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Holotürk Hologram Sistemler, Mivafilm ve Reklamcılık ile Sosyal Ajansim.com un sahibidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir