about me

Worem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ut mauris magna, lacinia ac purus quis, rutrum bibendum leo. Nullam sit amet nibh eu odio ornare laoreet. Duis imperdiet est ut tristique auctor. Suspendisse mattis condimentum ultricies. Cras non enim et augue facilisis lacinia nec a turpis. Maecenas a mauris eget ligula condimentum semper. In egestas rhoncus consequat. Proin ut lectus quis dolor congue iaculis. Vivamus consequat facilisis dolor, eu porta risus placerat sed. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Sed tempor ornare justo sed congue. Cras eu vehicula eros. Morbi nec urna congue lectus posuere tristique eu ut magna. Duis at lectus quis est mollis viverra. Morbi varius turpis ipsum, quis ultrices leo suscipit ut. Fusce ac nisi at elit faucibus congue.

Aenean et tortor vitae diam cursus ornare sit amet id mi. In tempor libero nec risus porta. Nullam fringilla nulla volutpat, eget tempor leo sagittis vestibulum sodales.

Nullam fringilla erat ut nulla volutpat, eget tempor leo sagittis. Vestibulum sodales luctus nunc, et lobortis leo hendrerit sed. Sed id ultrices mauris, at suscipit lectus. Praesent non luctus tellus. Etiam cursus non sapien vel facilisis. Vestibulum convallis est quis nulla vestibulum, sit amet posuere tortor faucibus. Suspendisse dictum congue lacinia. Suspendisse non dignissim nunc, a interdum nibh. Aenean pretium quam in orci egestas, lobortis viverra dui semper. Sed euismod quis mauris a malesuada. Nulla varius eros dui, eu molestie felis mattis non. Nunc sagittis vulputate ullamcorper. Nullam varius bibendum nisi eu egestas. Donec dapibus orci vel lacus pellentesque, at molestie nulla volutpat risus erat aliquam dolor, sagittis varius leo erat in turpis.


DESTEK ÇAĞRISI:

DÜNYAYA ULAŞMAK İÇİN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet’a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda “Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe” isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV’lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah’a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.

Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde profesyonel belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir çok dile çevrilmelidir. Akabinde Allah2ın bu mucizelerini duyuran, tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenmelidir.  İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana, cennete, insanlığın birleşmesine vesile olmak ve cehennemden kurtuluşu sağlamaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz insanoğlu, sizden emanet ettiklerinizin onda birini bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Hz İsa;
– Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;

      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; “ihtiyaçlarından fazlasını”.

Buda:

“…sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır”

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah’ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah’a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahına allah’a bir lamba cini gibi davranıyor. Sürekli bencilce, hizmetçisiymişçesine istiyor ama Rabbim ne ister diye sormuyor. İşi düştüğünde O’nu yardıma çağırıyor ama O’nun için fedakarlık yapmıyor. Sanki o Allah’ın değil, Allah onun kuluymuş gibi davranıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin?

Sorularınız ve desteğiniz için mail atmanız yeterlidir.

“Mucizelerin Sesi” adlı kitabımdaki tüm içeriği ücretsiz olarak sitemde makaleler halinde yayınlıyorum. Ama toplu ve sıralı halde bir kitap olarak edinmek ve bu yolla da HAK DİNİN dünyaya mucizeler ve kanıtlarla yayılmasına destek olmak isterseniz aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

ŞİMDİ E-KİTABI SATIN AL

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.