CENNETİ GÖRÜŞÜM VE MELEK ARKADAŞ

Maddi dünyaya hapsedilmek öyle dayanılmaz bir ağırlıktı ki. Sürekli öte âleme açılacak bir kapı arıyordum.

Allah’a çok dua ettim. Bana sorularıma cevap verecek nerde ne yapacağımı söyleyecek bir melek arkadaşım olsun dedim. Sürekli meleğimi çağırıyordum. Gelen giden olmuyordu.

Daha sonra cinleri çağırmaya başladım. Gözümü kapatıp yapayalnız evde cinler gelin diyordum. Onları görmeye çalışıyordum. O kadar şey yapmama rağmen hiç bir şey gelmiyordu. Gözümü karartmıştım sanki…

Zamanla rüyaların ötesine geçemiyorum arada çok düşünmekten midir, yoksa gerçekten gökten midir bilmediğim rüyalar görüyordum ama ötesi olmuyordu.

Bir gün rüyamda annemi gördüm. Bir mağaradan çıkıp geldi. Şöyle dedi; “bir kız çocuğu varmış, meleklerle görüşüyormuş”. Anneme “yaa nasıllarmış, neye benziyorlarmış?” diye sordum. O an ellerini yana açtı; böylelermiş dedi. Kendisi değil ama dış çeperi, sureti melek şekline büründü. Ellerinin serçe ve yüzük parmağı bitişik, işaret ve orta parmağıda bitişik hale geldi. Sonra bir enerji yüklendi mahiyeti değişti ve o an benim beynime bir bıçak saplandı. Gördüğüm şey bu dünyadaki geometri ile açıklanabilen bir şey değildi. Beynim bakmaya güç getiremeyip çatlamak üzereydi. Sanki korku ve azamet kelimeye bürünmüş tüm haşmetiyle karşıma geçmişti. Şekiller üstü, ruhu yıldırım gibi çarpan olağanüstü bir enerji hissettim. Sabah ezanının okunması ile aniden uyandım.

Rüyamda çığlık atıyordum. Belki de 3 ay etkisinden çıkamadım, beni suskunlaştırdı bu rüya. Hissettiğim şeyi tanımlamaya çalıştım. En azametli dağlara baktığımda kırkta biri kadar da olsa benzeri şeyler hissediyordum. O günden sonra melek görme ve arkadaş olma arzum kayboldu.

CENNETTEN BİR PENCERE AÇILMASI

Yine 11 yaşlarında akşam evde Türkçe Kuran okuyordum. Gayet uyanıktım. O an karşımda karıncalanan plazma bulutu içinde bir pencere açıldı. İçinde cennet vardı. Dünyada ki şeylerden olsa da içinde; baktığın her şey ruha öyle bir lezzet veriyordu ki; bu sefer de aldığım lezzete dayanamadı ruhum. Zevkten ölünse muhakkak ölürdüm. Sadece birkaç saniye bakabildim ve ağlayarak Allah’a perdeyi kapatması için yalvardım. Açılan pencere kapanmıyordu. Ayağa kalkıp telaşla dolaşmaya başladım. TV izledim ve zihnimi oyaladım. O zaman gitti.


DESTEK VE KARDEŞLİK ÇAĞRISI:

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet'a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır. Tüm yaygın dünya dillerinde sitelerimizin ve youtube kanallarımızın açılması için çalışmalar devam etmektedir.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda "Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe" isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV'lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah'a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir ok dile çevrilip, seslendirilmeli ve grafik tasarımcılarla en güzel şekilde sunulmalı. Tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenemlidir. Sosyal medyada tüm ülkelerde yeterli insanın görmesini sağlayarak hep birlikte insanlık tarihinin en büyük HAKKIN ilanını gerçekleştirmeliyiz. İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana vesile olmak ve cehennemden kurtuluşa vesile olmaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF yada basılı kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız. Onun yüce ismini ve muhteşem mucizelerini, ilahi sözlerini ilan etmek bağlılığın doğal bir davranışıdır.

Bununla birlikte aklınıza takılan her türlü soruyu paylaşabilirsiniz. Yürekten Allah'a yönelmiş ve fedakar kardeşlerimizin birbiri ile tanışarak kardeş olmalarını ve her türlü sorunlarının çözümü için peygamberin sünneti gereği yanlarında olmayı görev biliyoruz.

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Sahip olduklarımızın en az onda birini Allah'a sadakatimizi ispatlamak için harcamalıyız. 10 zeytin yerine 9 yiyerek kim aç kalır ki? 10 gümüş değerinde bir elbise yerine 9 gümüş değerinde bir elbise kimi açıkta bırakır? Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz yaratığınız, sizden 1/10'u bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Allah için fedakarlık yapalım ki O'nun mucizeleri dünyaya yayılsın ve yeryüzünde Allah'ın ismi yücelsin, dinler bir öncüyle birleşsin, dünyaya iyilik ve barış hakim olsun. Hz. Musa'ya "Sen ve Rabbin gidip bizim için savaşın" diyenler gibi olmayın, mücadeleden ve fedakarlıktan kaçmayın. Kazancının onda birinden vazgeçmek kimseyi fakir yapmayacağı gibi, cimri olanın da inancı kabul edilmeyecektir. Asıl makbul olansa ihtiyaçtan fazlasının tamamının Allah'a verilmesidir. Çünkü mucizelerle dolu Kuran ve diğer kutsal kitaplarda böyle emredilmiştir. İster kendiniz, ister bizim yardımımızla tanıtım kampanyanları düzenleyin ve farklı dillere kitap ve belgeselleri çevirtin.

Hz İsa; - Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;
      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; "ihtiyaçlarından fazlasını".


Buda: "...sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır"

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah'ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah'a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahını hizmetçisi zanneder gibi. İşi düştüğünde O'nu yardıma çağırıyor ama O'nun için fedakarlık yapmıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin? İnanıyorsa insan artık gereğini yapsın. İnanmadıysa da her delile karşı ayrı kanıt getirsin. Yoksa artarak gelen felaketleri için şikayet etmesin!

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırak