TEMSİLİDR

GELİŞTİRDİĞİM ZÜLKARNEYN MAKİNESİ (6. Kitap 4. Bölüm)

Peki kurtuluşu sağlayacak Zülkarneyn Makinesi nasıl çalışmaktadır? Dünyanın manyetik alanını taklit ederek. Korunması istenen şehirlerin üzerini manyetik kalkanla örtebilecek bir elektromıknatıslar dizisine ihtiyacımız bulunmaktadır.

Plazma manyetik kutupları takip etmektedir. Seddin kalkması ile dünyaya akacak olan plazmanın güçlü manyetik kutuplarda toplanmasını sağlayabiliriz.

 Bakalım Zülkarneyn nasıl yapmış?

 96: “Bana demir madeni getirin” dedi. İki setle eşit olana dek “körükleyin!” dedi. Demiri eritip kor yapınca da, “Bana erimiş bakır/katran getirin, bunun üzerine boşaltayım” dedi.

 İşte tek bir ayet makinenin tüm ana çalışma prensibini anlatıyor. Eğer devasa bir demir kütlesini kor haline getirip Küri sıcaklığına ermeden soğumaya bırakırsanız dünyanın manyetik alanı nedeniyle bir mıknatısa dönüşecektir. Demiri meridyenlere paralel şekilde ısıtıp soğutmak mıknatıs yapmanın en eski yollarından biridir.  Peki bakır ne işe yarıyor. Eğer demirden dağ yüksekliğinde ki kütlelerin üzerine yalıtılmış oluklardan bakır dökülürse, bakır bir kablo gibi kütlenin etrafından dönerek akar ve bir bobin gibi kütleyi sarar. Böylece bir elektromanyetik mıknatıs elde edilir. Bakır uçlara yıldırım düşüp toprağa aktıkça demir kütleleri bir süper mıknatısa dönüşür. Ayrıca son zamanlarda popüler hale gelen earth battery adlı sistemle; elde edilen elektrik beslemesi demir kütlelerinin mıknatıslanmasını daha da güçlendirecektir.

Zulkarney’in yaptığı bu elektromanyetik set ne kadar büyüktü ve ne kadar mıknatıslandı ölçemiyoruz. Lakin en küçük haliyle bile büyük bir şehri koruyacak güçte olduğu aşikardır.  Bizler yüksek teknolojimizle kutuplara süper mıknatıslar zinciri inşa edersek yeni van allan kuşakları oluşturabilir ve gelen plazmayı bu kuşaklara hapsedebiliriz.  Kutsal kitaplardan ilham alarak oluşturduğum bu sistemin dünyayı koruyan kısmını ücretsiz olarak insanlığa sunuyorum. Ancak evler ve küçük ölçekli sistemler için lokal çözümler geliştirmeye devam edeceğim. Bu sistem uzay araçlarına ve uydulara, marsa kurulacak şehirlere ve gezegene entegre edilerek büyük faydalar sağlayabilir.

Öyle zannediyorum ki bunu devletler gizlice inşa etseler bile yok olmasını istedikleri farklı ülke halklarının haberdar olmasını istemeyecekler. Gökten ateş yağdığında paniğe kapılacak olan halkın isyanından korunmak için korunaklı alanlara çekilen elitler toplumları kaderi ile baş başa bırakacaklar.  İnsanları yaklaşan felaketten korumanın tek yolu Zulkarneyn makineleri değil. Geliştirilen alternatif yolları felaket başlamadan önce paylaşmak için hazırlık içindeyiz. Kardeşlerimle birlikte felaketten koruyucu alanlara sevk edilerek Yecüc ve Mecüc dalgaları ortadan kalkana kadar düzen sağlanmış ortamlarda yaşayabilirsiniz. Bunun için mail bültenine ücretsiz olarak üye olmanızı tavsiye ediyorum. Geleceğimizi birlik ve insanlık bilinci olmayan çıkarcı yönetimlere emanet edemeyiz.


DESTEK ÇAĞRISI:

DÜNYAYA ULAŞMAK İÇİN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet’a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda “Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe” isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV’lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah’a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.

Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde profesyonel belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir çok dile çevrilmelidir. Akabinde Allah2ın bu mucizelerini duyuran, tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenmelidir.  İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana, cennete, insanlığın birleşmesine vesile olmak ve cehennemden kurtuluşu sağlamaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz insanoğlu, sizden emanet ettiklerinizin onda birini bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Hz İsa;
– Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;

      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; “ihtiyaçlarından fazlasını”.

Buda:

“…sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır”

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah’ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah’a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahına allah’a bir lamba cini gibi davranıyor. Sürekli bencilce, hizmetçisiymişçesine istiyor ama Rabbim ne ister diye sormuyor. İşi düştüğünde O’nu yardıma çağırıyor ama O’nun için fedakarlık yapmıyor. Sanki o Allah’ın değil, Allah onun kuluymuş gibi davranıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin?

Sorularınız ve desteğiniz için mail atmanız yeterlidir.

“Mucizelerin Sesi” adlı kitabımdaki tüm içeriği ücretsiz olarak sitemde makaleler halinde yayınlıyorum. Ama toplu ve sıralı halde bir kitap olarak edinmek ve bu yolla da HAK DİNİN dünyaya mucizeler ve kanıtlarla yayılmasına destek olmak isterseniz aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

ŞİMDİ E-KİTABI SATIN AL

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırak