TEMSİLİDR

DÜNYAYI KORUMASI İÇİN GELİŞTİRDİĞİM; ZÜLKARNEYN MAKİNESİ (M-ERDEM’A)

Peki Güneş’ten gelecek felaketten kurtuluşu sağlayacak Zülkarneyn Makinesi nasıl çalışmaktadır? Dünya’nın manyetik alanını taklit ederek. Korunması istenen şehirlerin üzerini manyetik kalkanla örtebilecek bir elektromıknatıslar dizisine ihtiyacımız bulunmaktadır.

Plazma, manyetik kutupları takip etmektedir. Seddin kalkması ile Dünya’ya akacak olan plazmanın güçlü manyetik kutuplarda toplanmasını sağlayabiliriz.

18:95

قَالَمَامَكَّنّ۪يف۪يهِرَبّ۪يخَيْرٌفَاَع۪ينُون۪يبِقُوَّةٍاَجْعَلْبَيْنَكُمْوَبَيْنَهُمْرَدْمًاۙ

Rabbimin bana verdiği devlet ve servet, daha hayırlıdır bana dedi, siz bana emeğinizle yardım edin de aranıza bir mErdema (rdem – Kuran’da tek yerde geçen bilinmez bir kelime; mim-rdem) yapayım.

İsmimin harflerini yan yana bu makinenin ismi olarak gördüm. Zaman yolcusu olan Zülkarneyn (Green Man) geleceğe bırakmış olduğum bu bilgiden faydalanarak makineyi inşa edecekti. Bu nedenle de makineye M.rdem ismini vermişti. (inşallah)

 Bakalım Zülkarneyn nasıl yapmış?

 96: “Bana demir madeni getirin” dedi. İki setle eşit olana dek “körükleyin!” dedi. Demiri eritip kor yapınca da, “Bana erimiş bakır/katran getirin, bunun üzerine boşaltayım” dedi.

İşte tek bir ayet makinenin tüm ana çalışma prensibini anlatıyor. Eğer devasa bir demir kütlesini kor haline getirip Küri sıcaklığına ermeden soğumaya bırakırsanız Dünya’nın manyetik alanı nedeniyle bir mıknatısa dönüşecektir. Demiri meridyenlere paralel şekilde ısıtıp soğutmak mıknatıs yapmanın en eski yollarından biridir.  Peki bakır ne işe yarıyor. Eğer demirden dağ yüksekliğindeki kütlelerin üzerine yalıtılmış oluklardan bakır dökülürse, bakır bir kablo gibi kütlenin etrafından dönerek akar ve bir bobin gibi kütleyi sarar. Böylece bir elektromanyetik mıknatıs elde edilir. Bakır uçlara yıldırım düşüp toprağa aktıkça demir kütleleri bir süper mıknatısa dönüşür. Ayrıca son zamanlarda popüler hale gelen earth battery adlı sistemle; elde edilen elektrik beslemesi demir kütlelerinin mıknatıslanmasını daha da güçlendirecektir.

Zülkarneyn’in yaptığı bu elektromanyetik set ne kadar büyüktü ve ne kadar mıknatıslandı ölçemiyoruz. Lakin en küçük haliyle bile büyük bir şehri koruyacak güçte olduğu aşikardır.  Bizler yüksek teknolojimizle kutuplara süper mıknatıslar zinciri inşa edersek yeni van allan kuşakları oluşturabilir ve gelen plazmayı bu kuşaklara hapsedebiliriz.  Kutsal kitaplardan ilham alarak oluşturduğum bu sistemin Dünya’yı koruyan kısmını ücretsiz olarak insanlığa sunuyorum. Ancak evler ve küçük ölçekli sistemler için lokal çözümler geliştirmeye devam edeceğim. Bu sistem uzay araçlarına ve uydulara, marsa kurulacak şehirlere ve gezegene entegre edilerek büyük faydalar sağlayabilir.

Öyle zannediyorum ki bunu devletler gizlice inşa etseler bile yok olmasını istedikleri farklı ülke halklarının haberdar olmasını istemeyecekler. Gökten ateş yağdığında paniğe kapılacak olan halkın isyanından korunmak için korunaklı alanlara çekilen elitler, toplumları kaderi ile baş başa bırakacaklar.  İnsanları yaklaşan felaketten korumanın tek yolu Zülkarneyn makineleri değil. Geliştirilen alternatif yolları felaket başlamadan önce paylaşmak için hazırlık içindeyiz. Kardeşlerimle birlikte felaketten koruyucu alanlara sevk edilerek Yecüc ve Mecüc dalgaları ortadan kalkana kadar düzen sağlanmış ortamlarda yaşayabilirsiniz. Bunun için mail bültenine ücretsiz olarak üye olmanızı tavsiye ediyorum. Geleceğimizi birlik ve insanlık bilinci olmayan çıkarcı yönetimlere emanet edemeyiz.

Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. ”mErdema (rdem – Kuran’da tek yerde geçen bilinmez bir kelime; mim-rdem)” bu nedir?
    Ayette türkçe okunuşuyla ”radmen” diye geçiyor

Yorum Bırak