TEMSİLİDR

GELİŞTİRDİĞİM ZÜLKARNEYN MAKİNESİ

Peki kurtuluşu sağlayacak Zülkarneyn Makinesi nasıl çalışmaktadır? Dünyanın manyetik alanını taklit ederek. Korunması istenen şehirlerin üzerini manyetik kalkanla örtebilecek bir elektromıknatıslar dizisine ihtiyacımız bulunmaktadır.

Plazma manyetik kutupları takip etmektedir. Seddin kalkması ile dünyaya akacak olan plazmanın güçlü manyetik kutuplarda toplanmasını sağlayabiliriz.

 Bakalım Zülkarneyn nasıl yapmış?

 96: “Bana demir madeni getirin” dedi. İki setle eşit olana dek “körükleyin!” dedi. Demiri eritip kor yapınca da, “Bana erimiş bakır/katran getirin, bunun üzerine boşaltayım” dedi.

 İşte tek bir ayet makinenin tüm ana çalışma prensibini anlatıyor. Eğer devasa bir demir kütlesini kor haline getirip Küri sıcaklığına ermeden soğumaya bırakırsanız dünyanın manyetik alanı nedeniyle bir mıknatısa dönüşecektir. Demiri meridyenlere paralel şekilde ısıtıp soğutmak mıknatıs yapmanın en eski yollarından biridir.  Peki bakır ne işe yarıyor. Eğer demirden dağ yüksekliğinde ki kütlelerin üzerine yalıtılmış oluklardan bakır dökülürse, bakır bir kablo gibi kütlenin etrafından dönerek akar ve bir bobin gibi kütleyi sarar. Böylece bir elektromanyetik mıknatıs elde edilir. Bakır uçlara yıldırım düşüp toprağa aktıkça demir kütleleri bir süper mıknatısa dönüşür. Ayrıca son zamanlarda popüler hale gelen earth battery adlı sistemle; elde edilen elektrik beslemesi demir kütlelerinin mıknatıslanmasını daha da güçlendirecektir.

Zulkarney’in yaptığı bu elektromanyetik set ne kadar büyüktü ve ne kadar mıknatıslandı ölçemiyoruz. Lakin en küçük haliyle bile büyük bir şehri koruyacak güçte olduğu aşikardır.  Bizler yüksek teknolojimizle kutuplara süper mıknatıslar zinciri inşa edersek yeni van allan kuşakları oluşturabilir ve gelen plazmayı bu kuşaklara hapsedebiliriz.  Kutsal kitaplardan ilham alarak oluşturduğum bu sistemin dünyayı koruyan kısmını ücretsiz olarak insanlığa sunuyorum. Ancak evler ve küçük ölçekli sistemler için lokal çözümler geliştirmeye devam edeceğim. Bu sistem uzay araçlarına ve uydulara, marsa kurulacak şehirlere ve gezegene entegre edilerek büyük faydalar sağlayabilir.

Öyle zannediyorum ki bunu devletler gizlice inşa etseler bile yok olmasını istedikleri farklı ülke halklarının haberdar olmasını istemeyecekler. Gökten ateş yağdığında paniğe kapılacak olan halkın isyanından korunmak için korunaklı alanlara çekilen elitler toplumları kaderi ile baş başa bırakacaklar.  İnsanları yaklaşan felaketten korumanın tek yolu Zulkarneyn makineleri değil. Geliştirilen alternatif yolları felaket başlamadan önce paylaşmak için hazırlık içindeyiz. Kardeşlerimle birlikte felaketten koruyucu alanlara sevk edilerek Yecüc ve Mecüc dalgaları ortadan kalkana kadar düzen sağlanmış ortamlarda yaşayabilirsiniz. Bunun için mail bültenine ücretsiz olarak üye olmanızı tavsiye ediyorum. Geleceğimizi birlik ve insanlık bilinci olmayan çıkarcı yönetimlere emanet edemeyiz.


DESTEK VE KARDEŞLİK ÇAĞRISI:

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet'a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır. Tüm yaygın dünya dillerinde sitelerimizin ve youtube kanallarımızın açılması için çalışmalar devam etmektedir.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda "Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe" isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV'lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah'a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir ok dile çevrilip, seslendirilmeli ve grafik tasarımcılarla en güzel şekilde sunulmalı. Tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenemlidir. Sosyal medyada tüm ülkelerde yeterli insanın görmesini sağlayarak hep birlikte insanlık tarihinin en büyük HAKKIN ilanını gerçekleştirmeliyiz. İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana vesile olmak ve cehennemden kurtuluşa vesile olmaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF yada basılı kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız. Onun yüce ismini ve muhteşem mucizelerini, ilahi sözlerini ilan etmek bağlılığın doğal bir davranışıdır.

Bununla birlikte aklınıza takılan her türlü soruyu paylaşabilirsiniz. Yürekten Allah'a yönelmiş ve fedakar kardeşlerimizin birbiri ile tanışarak kardeş olmalarını ve her türlü sorunlarının çözümü için peygamberin sünneti gereği yanlarında olmayı görev biliyoruz.

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Sahip olduklarımızın en az onda birini Allah'a sadakatimizi ispatlamak için harcamalıyız. 10 zeytin yerine 9 yiyerek kim aç kalır ki? 10 gümüş değerinde bir elbise yerine 9 gümüş değerinde bir elbise kimi açıkta bırakır? Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz yaratığınız, sizden 1/10'u bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Allah için fedakarlık yapalım ki O'nun mucizeleri dünyaya yayılsın ve yeryüzünde Allah'ın ismi yücelsin, dinler bir öncüyle birleşsin, dünyaya iyilik ve barış hakim olsun. Hz. Musa'ya "Sen ve Rabbin gidip bizim için savaşın" diyenler gibi olmayın, mücadeleden ve fedakarlıktan kaçmayın. Kazancının onda birinden vazgeçmek kimseyi fakir yapmayacağı gibi, cimri olanın da inancı kabul edilmeyecektir. Asıl makbul olansa ihtiyaçtan fazlasının tamamının Allah'a verilmesidir. Çünkü mucizelerle dolu Kuran ve diğer kutsal kitaplarda böyle emredilmiştir. İster kendiniz, ister bizim yardımımızla tanıtım kampanyanları düzenleyin ve farklı dillere kitap ve belgeselleri çevirtin.

Hz İsa; - Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;
      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; "ihtiyaçlarından fazlasını".


Buda:"...sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır"

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah'ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah'a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahını hizmetçisi zanneder gibi. İşi düştüğünde O'nu yardıma çağırıyor ama O'nun için fedakarlık yapmıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin? İnanıyorsa insan artık gereğini yapsın. İnanmadıysa da her delile karşı ayrı kanıt getirsin. Yoksa artarak gelen felaketleri için şikayet etmesin!

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırak