HAYVANLAR İÇİN YARATILMIŞ BİR ZEBANİ (7. Kitap 6. Bölüm)

Evet insanlardan zalimlik eden çoktur ama hayvanlardan da böyle olanlar vardır. Kutsal metinler bizlere hayvanlarında bir sorgu ödül ve cezaya tabi olacaklarını söylüyor. İnsanların zebanileri insana benzerken, hayvanların ki de kendi cinslerinden olmaktadır.

Yine insanlarda ki gibi sağda zebani solda azap edilen hayvan görülmektedir. Yine hepsinin başı sola bakmaktadır ve ekvatora paralel durmaktadırlar. Azap edilen hayvanın başı sırtlan, fare vb. hayvan başlarını andırmaktadır.

 

50 km ye yakın çağı olan gözün yakından görünüşü. Mavi göz cehennem halkının belirgin özelliklerinden biridir. Bilim adamları daireler şeklinde tasarlanmış dağların nasıl ve ne şekilde oluştuğunu hala çözemediler. Daha önceleri meteor düşmesi sonucu oluştuğu düşünülen bu şekillerin şu an ise erozyon sonucu oluşmuş olabileceği tezi üzerinde duruluyor. Ama erozyonun neden düzgün ve iç içe geçmiş dalgalar oluşturduğu çözülemedi.

Doğada dairesel yapılar oluşup bununda cehennemliklerin göz rengi olan mavi şekillerde olması tesadüf olarak görülse bile, bu dairesel gözün, bir göz çukuruna muhteşem şekilde benzeyen bir alana özenle yerleştirilmiş olması tesadüf ihtimalini yok etmektedir. Yani sadece göz dairesi ile değil, gözün kirpik dizili alanında mükemmel ve çok düzgün şekilde betimlenmiştir. Tüm bunlarla birlikte bu gözünde gerçek bir canlı da olduğu gibi kafanın ve vücudun içine tam olması gereken yere yerleştirildiğini görmek ve bu yüzünde karşısında yine kendi cinsinden bir varlığın başını görmek oldukça şaşkınlık vericidir. İnsana azap eden zebaniler insan suretinde; hayvana azap edenler ise hayvan suretindedir.

Uydudan çekilen fotoğraflar belki de atmosfer ve sis yüzünden ya da resimleri birleştirirken kullanılan ton eşitleme yazılımları yüzünden soluk ve detaysız görünebilir. Çünkü sissiz bir havada yeryüzüne baktığımızda rengarenk ve çok detaylı görüyoruz. Ancak Google earth’ün standart uydu resimleri soluk görünüyor. Bilinçli bir gizleme olduğunu sanmam, ama size gösterdiğim renklerin gerçek görünüme daha yakın olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü Sahra’ya çıplak gözle bir tepeden baktığınızda aynı bu şekilde kıpkırmızı ve capcanlı renklerle dolu kum tepeleri ve siyah kayalar görürsünüz.


DESTEK ÇAĞRISI:

DÜNYAYA ULAŞMAK İÇİN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet’a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda “Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe” isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV’lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah’a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.

Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde profesyonel belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir çok dile çevrilmelidir. Akabinde Allah2ın bu mucizelerini duyuran, tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenmelidir.  İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana, cennete, insanlığın birleşmesine vesile olmak ve cehennemden kurtuluşu sağlamaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz insanoğlu, sizden emanet ettiklerinizin onda birini bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Hz İsa;
– Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;

      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; “ihtiyaçlarından fazlasını”.

Buda:

“…sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır”

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah’ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah’a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahına allah’a bir lamba cini gibi davranıyor. Sürekli bencilce, hizmetçisiymişçesine istiyor ama Rabbim ne ister diye sormuyor. İşi düştüğünde O’nu yardıma çağırıyor ama O’nun için fedakarlık yapmıyor. Sanki o Allah’ın değil, Allah onun kuluymuş gibi davranıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin?

Sorularınız ve desteğiniz için mail atmanız yeterlidir.

“Mucizelerin Sesi” adlı kitabımdaki tüm içeriği ücretsiz olarak sitemde makaleler halinde yayınlıyorum. Ama toplu ve sıralı halde bir kitap olarak edinmek ve bu yolla da HAK DİNİN dünyaya mucizeler ve kanıtlarla yayılmasına destek olmak isterseniz aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

ŞİMDİ E-KİTABI SATIN AL

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırak