HAYVANLAR İÇİN YARATILMIŞ BİR ZEBANİ

Evet insanlardan zalimlik eden çoktur ama hayvanlardan da böyle olanlar vardır. Kutsal metinler bizlere hayvanlarında bir sorgu ödül ve cezaya tabi olacaklarını söylüyor. İnsanların zebanileri insana benzerken, hayvanların ki de kendi cinslerinden olmaktadır.

Yine insanlarda ki gibi sağda zebani solda azap edilen hayvan görülmektedir. Yine hepsinin başı sola bakmaktadır ve ekvatora paralel durmaktadırlar. Azap edilen hayvanın başı sırtlan, fare vb. hayvan başlarını andırmaktadır.

 

50 km ye yakın çağı olan gözün yakından görünüşü. Mavi göz cehennem halkının belirgin özelliklerinden biridir. Bilim adamları daireler şeklinde tasarlanmış dağların nasıl ve ne şekilde oluştuğunu hala çözemediler. Daha önceleri meteor düşmesi sonucu oluştuğu düşünülen bu şekillerin şu an ise erozyon sonucu oluşmuş olabileceği tezi üzerinde duruluyor. Ama erozyonun neden düzgün ve iç içe geçmiş dalgalar oluşturduğu çözülemedi.

Doğada dairesel yapılar oluşup bununda cehennemliklerin göz rengi olan mavi şekillerde olması tesadüf olarak görülse bile, bu dairesel gözün, bir göz çukuruna muhteşem şekilde benzeyen bir alana özenle yerleştirilmiş olması tesadüf ihtimalini yok etmektedir. Yani sadece göz dairesi ile değil, gözün kirpik dizili alanında mükemmel ve çok düzgün şekilde betimlenmiştir. Tüm bunlarla birlikte bu gözünde gerçek bir canlı da olduğu gibi kafanın ve vücudun içine tam olması gereken yere yerleştirildiğini görmek ve bu yüzünde karşısında yine kendi cinsinden bir varlığın başını görmek oldukça şaşkınlık vericidir. İnsana azap eden zebaniler insan suretinde; hayvana azap edenler ise hayvan suretindedir.

Uydudan çekilen fotoğraflar belki de atmosfer ve sis yüzünden ya da resimleri birleştirirken kullanılan ton eşitleme yazılımları yüzünden soluk ve detaysız görünebilir. Çünkü sissiz bir havada yeryüzüne baktığımızda rengarenk ve çok detaylı görüyoruz. Ancak Google earth’ün standart uydu resimleri soluk görünüyor. Bilinçli bir gizleme olduğunu sanmam, ama size gösterdiğim renklerin gerçek görünüme daha yakın olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü Sahra’ya çıplak gözle bir tepeden baktığınızda aynı bu şekilde kıpkırmızı ve capcanlı renklerle dolu kum tepeleri ve siyah kayalar görürsünüz.


DESTEK VE KARDEŞLİK ÇAĞRISI:

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet'a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır. Tüm yaygın dünya dillerinde sitelerimizin ve youtube kanallarımızın açılması için çalışmalar devam etmektedir.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda "Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe" isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV'lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah'a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir ok dile çevrilip, seslendirilmeli ve grafik tasarımcılarla en güzel şekilde sunulmalı. Tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenemlidir. Sosyal medyada tüm ülkelerde yeterli insanın görmesini sağlayarak hep birlikte insanlık tarihinin en büyük HAKKIN ilanını gerçekleştirmeliyiz. İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana vesile olmak ve cehennemden kurtuluşa vesile olmaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF yada basılı kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız. Onun yüce ismini ve muhteşem mucizelerini, ilahi sözlerini ilan etmek bağlılığın doğal bir davranışıdır.

Bununla birlikte aklınıza takılan her türlü soruyu paylaşabilirsiniz. Yürekten Allah'a yönelmiş ve fedakar kardeşlerimizin birbiri ile tanışarak kardeş olmalarını ve her türlü sorunlarının çözümü için peygamberin sünneti gereği yanlarında olmayı görev biliyoruz.

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Sahip olduklarımızın en az onda birini Allah'a sadakatimizi ispatlamak için harcamalıyız. 10 zeytin yerine 9 yiyerek kim aç kalır ki? 10 gümüş değerinde bir elbise yerine 9 gümüş değerinde bir elbise kimi açıkta bırakır? Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz yaratığınız, sizden 1/10'u bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Allah için fedakarlık yapalım ki O'nun mucizeleri dünyaya yayılsın ve yeryüzünde Allah'ın ismi yücelsin, dinler bir öncüyle birleşsin, dünyaya iyilik ve barış hakim olsun. Hz. Musa'ya "Sen ve Rabbin gidip bizim için savaşın" diyenler gibi olmayın, mücadeleden ve fedakarlıktan kaçmayın. Kazancının onda birinden vazgeçmek kimseyi fakir yapmayacağı gibi, cimri olanın da inancı kabul edilmeyecektir. Asıl makbul olansa ihtiyaçtan fazlasının tamamının Allah'a verilmesidir. Çünkü mucizelerle dolu Kuran ve diğer kutsal kitaplarda böyle emredilmiştir. İster kendiniz, ister bizim yardımımızla tanıtım kampanyanları düzenleyin ve farklı dillere kitap ve belgeselleri çevirtin.

Hz İsa; - Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;
      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; "ihtiyaçlarından fazlasını".


Buda:"...sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır"

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah'ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah'a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahını hizmetçisi zanneder gibi. İşi düştüğünde O'nu yardıma çağırıyor ama O'nun için fedakarlık yapmıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin? İnanıyorsa insan artık gereğini yapsın. İnanmadıysa da her delile karşı ayrı kanıt getirsin. Yoksa artarak gelen felaketleri için şikayet etmesin!

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırak