HOLLYWOOD YAPIMLARINDA VE DÜNYADA META; MEHDİ HAKKINDA OLAĞANÜSTÜ BİLGİLER

Hollywood senaristlerine ilham veren varlık; seçilmiş olanı yakından tanımaktadır. O şeytanı anlatan en ünlü dizi; Lucifer dizisinde; dünyanın yeni kralının Erdem isimli bir melek olacağını ve şeytan ile savaşacağını anlatmıştı.

LUCİFER DİZİSİNDE 5 AĞUSTOS, KAYA VE C-LOVER

Dizinin 1. sezon 6. bölümünde ve 1.30 dakikasında şeytan bir şarkı söylemeye başlar. Şarkının sözleri ekran görüntülerinde gördüğünüz gibi şöyledir;

Günahkar, nereye kaçacaksın?
Nereye koşacaksın?
Pekala Kaya’ya koştum
Lütfen sakla beni, kayaya koşuyorum
Bütün o günler boyunca
Ama kaya “seni saklayamam” diye haykırdı. Ben de şeytana koştum O bekliyordu, ben şeytana koştum

Dizinin 6:5 bölümünde şeytanın gelecekten gelen kızı babasını şöyle uyarıyordu;

“4–5 ağustos gecesi öleceksin. Bu tarih yakında ortaya çıkacak C(K)-lover adlı en favori müzisyenin doğum günü. Onun şarkıları patlayacak; hit olacak” dedi kızı. Lucifer, bunun üzerine 5 agustos gecesine dek düşündü ve o gece bir kasaya saklandı.

Bu tarih gerçekten de seçilmiş olan Kaya’nın doğduğu gecenin tarihiydi. İlginç bir şekilde şeytanın kızı ölüm olayı hakkındaki ipuçları 14.00’dan -14.49’a kadar olan zaman kodları arasında verir. Seçilmiş olan 1400 hicri dini takvim yılında doğmuştur. Bu yıl 1444 hicri yılındayız. Şeytan kendisi hakkında dolaylı olarak 14.49 yılına kadar öleceği ile ilgili bir kehanette bulunmuştur.

Dizinin sonunda sözde kendi isteğiyle dünyadan ayrılarak cehenneme girer. Şeytan, ilk sezonun altıncı bölümüne şu çirkin şarkıyla başlamıştı; “günahkar insan, Kaya’ya doğru koşuyor, sakla beni diyor, ama Kaya o adama, “şeytana git” diyor”. Allah, Kuran’da şöyle der; “6.121:… Şeytan dostlarına, inanmış kişilerle mücadele etmeleri için vahyeder”

AVATAR 2 FİLMİNDE METAKAYANİ’LER

Dünyanın en yüksek hasılat rekoruna sahip, en çok izlenen filmi Avatar’dır (2023 başı için). “Rab’bin yeryüzündeki temsilcisi” anlamına gelir. “Cennet Suları” adlı ikinci serisinde Avatar’ı koruyan ve yardım eden halkın adı, Metakayani’leri çağrıştırıyordu. Metakaya filmin yayınlandığı yıl gökyüzünde “cennet suları” adı verilen takımyıldızlarda mucizeler gösterdi ve Metakayani’leri (Kuran’da ki ismiyle Müttakaiym’leri) aramaya başladı.

STAR TREK’TE SPOCK’UN TÜM BİLGİLERİ

Dünyanın en ünlü ve en uzun uzay konulu film ve dizilerinden olan “Star Trek” serilerinde bulanık şekilde olsada ilginç bilgiler yer alır. Serideki iki başrolden biri Spock olan bir karakterdir. Dizinin yapımcılar tarafından ilk yayınlanan ama sonra geri çekilen 1960 yılllardaki posterinde Spock afişteki tek karakterdir. Posterde ve dizide şu ilginç uyumlara rastlanmıştır;

  • Onun gerçek adının okunuşu: S — Cint’a Gayi (S- Cetin Kaya)
  • Spock’un üzerinde durduğu kaya yer; Türkiye (TR-Ankara) = TR EK(ErdemKaya) — ACORE (Ankara)
  • Spock’un anne adı; Amanda, Erdem Kaya’nın anne adı; Emine-Amine (Arapça aynı)
  • Spock’un doğduğu gezegen olan Vulcan ; Eridani 40 adlı gerçekte Eridani takımyıldızındaki bir yıldız. Erdem Kaya’ya seçilmiş olduğunun ve galibiyetinin müjdelendiği tarih 40 yaşı.
  • Spock kumral, duygularından arınmış, çekik gözlü, bilgi ve kavrayış açısından insanlardan üstün, annesi insan ama babası göksel bir varlık olarak tarif ediliyor.

Yine son yıllarda dünyanın en büyük ve güçlü şirketlerindne olan Facebook’un Meta olarak ismini değiştirmesi ve ortaya atılan MetaVerse çağı gibi kavramlar yine şeytanın taraftarlarının ruhlarına fısıldaması ile açığa çıkan bilgilerdendir.

Kuran “yıldızlara çıkan şeytanların sık sık kulak hırsızlığı yaptığını ama kovulduklarını anlatır.”

Okumaya Devam Et:
2. Bölüm: Doğum ve İsimler Mucizesi

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — –

ONUNLA TANIŞMAK VE KONUŞMAK İÇİN HAZIR MISINIZ?

O mucizelerin dünyaya duyurulması ve kardeşlerimizin birbirini tanıyıp yardımlaşabilmeleri için büyük bir topluluk kuracaktır.

Birbirini ilahi aşk uğruna seven, yeniliklere açık, keşfetmek ve paylaşmaktan zevk alan yepyeni bir çevreye, harika dostlara ve kardeşlere sahip olabilirsiniz. Yeterli sayıya ulaştığımızda kendi kendine yetebilen mini şehir projesinde sizlerde cennete benzer yeni bir hayata adım atmış olacaksınız. Detayları çok yakında açıklanacak ve ilkler daima öncelikli olacaktır.

Seçilmiş kişi (Meta) ile bizzat tanışmak ve onun yardımcılarından olmak isterseniz aşağıdaki formu tam olarak doldurmanız yeterlidir.

https://forms.gle/BBgkXpH7ZzEuYewF8

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — –

Sosyal Medya Linkerimiz:

Tiktok: @mucizekayameta

Benzer Yazılar

Yorum Bırak