OLMAK İSTEDİĞİM ŞEY ve RÜYAM

Çocukluğumdan beri sık sık ne olduğunu çok iyi bilmediğim bir şeyler görürüm. Üzerime gökten gelen yeşil plazmaya benzeyen saydam bulutlar vardı. Gelip gözlerimden içeri girerler ve başımda dolaşırlar. Onlarla konuşmaya çalıştım ama cevap vermediler. Gözümü açsam da kapasam da görüyordum ve ne olduklarını bilmiyorum. Daha çok huzurlu olduğumda ve yatağa uzandığımda, karanlıkta görürüm. Hala zaman zaman görmekteyim.

Bir de gözlerimi kapadığımda bir göz görüyordum. Her yana dönen tek bir sağ göz. Ne olduğunu bilmiyordum. Artık onu daha az görüyorum.

SON PEYGAMBER

Okula başladım.  Ama okulu hiç sevmedim. Bir dergâh bulup ermiş olmak hatta peygamber olmak istiyordum. Arkadaşlarım doktor mühendis olmak isterdi. Ama ben içten içe peygamber olmak isterdim. Bir gün öğretmen Hz. Muhammed’den (as.) bahsederken, o son peygamberdir, ondan sonra peygamber gelmeyecektir dedi. Şok olmuştum. Niye ama? Diye düşündüm. Benim ne suçum vardı? Dünyaya geç geldim diye bundan nasıl mahrum bırakılırdım?

Koşarak eve gittim ve yatağa kendimi atıp, yastığa başımı bastırıp ölesiye ağladım. Büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştım. Tüm kapılar yüzüme kapanıyordu. İçimden şeytanın isyan et demesini duyuyordum. İsyan etsem ne olacak ki? Başka gidecek Allah var mı? Deyip çaresizlikle sindirmeye çalıştım. Sanki içimde kırılması gereken bir kapı vardı. Bir şeyler yanlıştı.

Sonra yatağa oturup; şöyle düşündüm; “Bende ermiş filan olurum”  ya da varsa başka Allah’a çok yakın, mucizeler gösteren ya da sırlara vakıf, olağanüstü… Bir şey ondan olayım… Yeter ki şu dünya cehenneminde karanlıkta kalmayayım, terkedilmiş biri gibi” dedim.

ALNIMDA NUR DOĞUŞU RÜYASI

Rüyamda apartmana taşındığımız dönemde evimizin salonunda idim, 10 yaşlarında. Önümde Kur’an’ın Türkçe meali açıktı. Annem karşımda oturuyordu ve bana bakıyordu. Okurken ben şöyle dedi; “alnında nur doğuyor”. Bende gülümseyip hem sevinip, hem de anneme “Anne yalnız peygamberlerin alnında nur doğarmış” diyorum; yanlış görüyor olabilirsin dercesine. O da tekrar bana aynı şeyi söyledi. Sonra onun gözünden kendimi gördüm. Gerçekten de alnımda güneş gibi parlayan bir ışık vardı. Sonra yeniden kendi gözümden bakmaya başladım. O an boğazımdan başıma doğru yükselen olağanüstü, tarifsiz bir güzellikte bir enerji hissettim. Dünya ve içindeki tüm mutluluklardan ve zevklerden çok daha üstün, muazzam bir histi. Çok kısa sürdü. Hayatımda hissettiğim hiç bir şey onun binde biri kadar bile güzel değildi.


DESTEK VE KARDEŞLİK ÇAĞRISI:

Bu makale Erdem ÇetinkayaMet'a tarafından yazılmış Mucizelerin Sesi isimli kitabından alınmıştır. Tüm yaygın dünya dillerinde sitelerimizin ve youtube kanallarımızın açılması için çalışmalar devam etmektedir.

Bu mucizelerin ilk bölümünü saygın bilim adamlarının verdikleri röportaj ve destekler sonucunda "Kutsal Gizemler, Altın Oran Kabe" isimli 105 dakikalık belgeselle dünyaya bir çok dilde duyuruldu. Sosyal medyada ve TV'lerde toplam 40 milyonu aşkın izlenme saysına ulaştı. Binlerce kişinin Allah'a yönelmesine ve inancını değiştirmesine vesile oldu.Şimdi çok daha fazla mucizeyi Allah ilham etti ve tüm dünya ile paylaşmak için tüm dünya dillerinde belgeseller hazırlamalı, kitaplar ve belgeseller bir ok dile çevrilip, seslendirilmeli ve grafik tasarımcılarla en güzel şekilde sunulmalı. Tüm dünya da milyarlarca insana ulaşan büyük tanıtım kampanyaları düzenlenemlidir. Sosyal medyada tüm ülkelerde yeterli insanın görmesini sağlayarak hep birlikte insanlık tarihinin en büyük HAKKIN ilanını gerçekleştirmeliyiz. İyiliğin emri ve kötülüğün nehyi, iman etmekten sonra ki ilk görev ve en büyük ibadettir. En büyük iyilik imana vesile olmak ve cehennemden kurtuluşa vesile olmaktır.

İlk adımı 14 yıllık bir çalışma ve büyük fedakarlıklarla gerçekleşen bu seslenişe sizde PDF yada basılı kitaplarımızdan alarak destek olabilirsiniz. Eğer gerçekten inanıyorsak Yaratıcımıza; inancımızın ve sadakatimizin kanıtı olarak fedakarlık yapmalıyız. Onun yüce ismini ve muhteşem mucizelerini, ilahi sözlerini ilan etmek bağlılığın doğal bir davranışıdır.

Bununla birlikte aklınıza takılan her türlü soruyu paylaşabilirsiniz. Yürekten Allah'a yönelmiş ve fedakar kardeşlerimizin birbiri ile tanışarak kardeş olmalarını ve her türlü sorunlarının çözümü için peygamberin sünneti gereği yanlarında olmayı görev biliyoruz.

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

Mucizelere tanık olmaktasınız. İnsanoğlunun önünde iki seçenek vardır. Ya bu mucizelerin tamamının tesadüfen oluştuğunu tek tek kanıtlamalı yada onlara iman edip mucizelerin dünyaya yayılmasına tüm gücüyle destek vermelidir.

Sahip olduklarımızın en az onda birini Allah'a sadakatimizi ispatlamak için harcamalıyız. 10 zeytin yerine 9 yiyerek kim aç kalır ki? 10 gümüş değerinde bir elbise yerine 9 gümüş değerinde bir elbise kimi açıkta bırakır? Rabbin gözünden bakın kendinize, her şeyi verdiğiniz ve sonsuz cenneti armağan edeceğiniz yaratığınız, sizden 1/10'u bile esirgiyor. Ona değer verir miydiniz?

Allah için fedakarlık yapalım ki O'nun mucizeleri dünyaya yayılsın ve yeryüzünde Allah'ın ismi yücelsin, dinler bir öncüyle birleşsin, dünyaya iyilik ve barış hakim olsun. Hz. Musa'ya "Sen ve Rabbin gidip bizim için savaşın" diyenler gibi olmayın, mücadeleden ve fedakarlıktan kaçmayın. Kazancının onda birinden vazgeçmek kimseyi fakir yapmayacağı gibi, cimri olanın da inancı kabul edilmeyecektir. Asıl makbul olansa ihtiyaçtan fazlasının tamamının Allah'a verilmesidir. Çünkü mucizelerle dolu Kuran ve diğer kutsal kitaplarda böyle emredilmiştir. İster kendiniz, ister bizim yardımımızla tanıtım kampanyanları düzenleyin ve farklı dillere kitap ve belgeselleri çevirtin.

Hz İsa; - Zengin birinin cennete girmesi devenin iğne değilinden girmesinden daha zordur. (imkansızdır)

Kuran;
      • Malı sayıp biriktirenin vay haline. Altını gümüşü sayıp yığar.
      • Sana mallarından ne kadarını Allah yolunda vereceklerini soruyorlar. Onlara de ki; "ihtiyaçlarından fazlasını".


Buda: "...sahip olunan her mal ve mülk bencillik günahını arttırır"

Gerçekten sonsuz yaşamın gelişine, cennete ve cehenneme inanarak Allah'ın yüceliğini kabul eden  bir insan onda biri vakfetmekten tereddüt etmez. Mucizeleri dünyaya yaymak için Allah'a infak edin. O da size hem bu dünyada hem de sonrasında güzel bir hayat lütfetsin.

İnsanoğlu haşa Kainatın ilahını hizmetçisi zanneder gibi. İşi düştüğünde O'nu yardıma çağırıyor ama O'nun için fedakarlık yapmıyor. Öyleyse Allah insanoğlunun nankör ve bencillik dolu sesine neden cevap versin? İnanıyorsa insan artık gereğini yapsın. İnanmadıysa da her delile karşı ayrı kanıt getirsin. Yoksa artarak gelen felaketleri için şikayet etmesin!

Sorularınız ve desteğiniz için Whatsapp (+90 312 9996618) üzerinden eklemeniz ve mesaj atmanız yeterlidir.

E-mail: kutsalgizemler @ gmail.com

Sevgi ve inançla kalın.

Benzer Yazılar

Yorum Bırak