İnsanlık Tarihinin En Büyük Mucizeleri, Ekonomi, DWS, Teknoloji ve Kişisel Gelişim

Erdem Çetinkaya

Yazar ve Yönetmen, MentalBoss Ceo, Holotürk Sahibi

Haber bülteni

Sosyal Medyam

KATEGORİLER

Ads

Facebook Yazar Sayfası

İnsanlık Tarihinin En Büyük Mucizeleri

İnsanlık Tarihinin En Büyük Mucizeleri

Birazdan göreceğiniz mucizeler; Hz İsa’nın ölüleri diriltmesinden yada Hz Musa’nın Kızıldeniz’i yarmasından daha büyük mucizelerdir. Çünkü o mucizeleri o gün sadece bir avuç insan görmüş ve günümüzdeki insanlar yada dünyanın diğer yerlerinde ki insanlar için sadece bir rivayet ve inanç meselesine dönüşmüştür.

Ancak sonsuz şükür ki; bana lütfedilen altın oran ve diğer mucizeler dünyanın her yerindeki insanlar ve diğerleri tarafından sonsuza dek görülebilir. Sadece bu zamanla sınırlı kalmaksızın kıyamete kadar tüm insanlığın hakikati öğrenmesi için güneş kadar parlak ve net bir halde görünür kalacaktır.

Altın oran ve diğer Kutsal kitaplarla ilgili mucizeler ise şu mesajı vermektedir. Evet insanlık bilim ve teknolojide oldukça gelişti. Ama bu mucizeler bilimi ve kaderi, tüm ölçü birimlerinden insanlığın dillerine kadar Yaratıcının yani göksel dinleri indiren Rabbin kontrol ettiğini ve geleceği görerek yönettiğini ispatlamaktadır. Yani daha üstün bir teknoloji ve güce sahip olduğunu meydan okurcasına ve aynı zaman da zahmetsizce göstermektedir.

Yaratıcımızın amacı bu mucizelerle herkesi ikna etmek değil. Onun amacı herkesi sınamak. İnsanların değerini ve gerçek kimliklerini ortaya çıkaran bir simulasyon içindeyiz. Mucizeler bir müjde yada sevinçli bir haberden ziyade, insanlığı uyaran ve kaçış bırakmayan bir sınamadır. Kanıt istiyorsanız, işte yeterli düzeyde kanıt. Şimdi sizde üzerinize düşeni yapmalısınız, sonsuzlukta arzuladığınız yer kadar fedakarlık yapmalısınız mesajıdır.

Araştırmacı Yazar, Yazılım Mimarı, DWS Genel Koordinatörü, MentalBoss Software Sahibi

Başlık

Yorum Öncesi

×