Tüm Kitaplarımın İçerik Listesi ve Ücretsiz Okuma Linkleri

Tüm kitaplarımızın içeriğini makaleler halinde ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Aşağıda kitapları ve içindekiler kısmını görüyorsunuz. İlginizi çeken başlığa tıklayarak ilgili yazıya ulaşabilirsiniz. Dünya dillerine çevirisi ve tanıtımlarla yayılması için destek vermek isterseniz, www.kutsalgizemler.com adresinden e-kitap olarak satın alabilirsiniz.

 

ÖNSÖZ

Ben Erdem Çetinkayameta. Çetinkıyamet’in gelişi hakkında sizi uyarmak için; yeni ilahi mucizelerle geldim. Bu mucizeler tarihteki elçilerin tüm mucizelerinden büyüktür. Çünkü onları kısa bir süre için, az sayıda insan gördü. Bu mucizeler ise tüm insanlık tarafından ebediyyen görülebilecektir. Size tüm dünya dinlerini doğrulayan ve birleştiren mucizelerle geldim.

3600 yıllık kutsal döngülerin sonuncusuna geldik. Rabbin 3600 yılda gökleri dolaşıp gelen tahtını yüceltmek için 360 dereceye bölündü gökleri ölçen daire.  Rab ordularıyla göklerden yeniden gelecek, cennetini ve tahtını yeryüzüne indirecektir. Aynı 7000 yıl kadar önce Sümer öncesi Adem döneminde olduğu gibi. Daha sonra 3600 yıl önce Musa dönemindeki gibi; Kainatın Efendisi; Allah hediyelerinizi ve onu yücelten güzel işlerinizi kabul edecektir.

Rab yeniden görkemiyle gökleri kaplayacak ve dünya ordularını dize getirecektir. İnsanların seçilmişleri onun tapınağına kurbanlar, en güzel yiyecekler, kumaş ve mücevherlerden getirecek, onun muhteşem görüntüsüne bakarken övgü dolu şarkılar söyleyecektir. Evvelce seçilmişliğin mührünü alınlarında taşımayanlar ise ateşe sunulacaktır.

İçinizden derin düşünenler, delillere iman ederek fedakarca çalışanlar ve Allah’a çokça infak edenler seçilecektir. Sadece seçilenler cennettedir.

Yazdıklarımın tamamına yakını evvelden bilinmeyen, hiç anlatılmamış olan bilgiler ve mucizelerdir. İnsanların en alimleri bile bu kitabı eline aldığında her sayfasında yepyeni bir şey öğrenecektir.

Her yeni bilgiye kaynak olan delili ve kutsal kitaptaki ilham kaynağını sundum ki, bunların şahsıma ait olmadığını bilesiniz. Bu bilgileri “Mucizeler Kitabı” adı altında birleştirdim. Onu öğrenmek, öğretmek ve uygulamak için tüm gücünüzle çalışın ve fedakarlık yapın. Çünkü o, tüm kutsal kitapların bir özeti ve yorumudur. 

 

MUCİZELER KİTABI

GİRİŞ BELGESELİ VE HERŞEYİ ÖZETLEYEN KİTAPLAR

DÜNYANIN EN ÇOK İZLENEN İSLAM BELGESELİ; KUTSAL GİZEMLER (ALTIN ORAN MEKKE VE KABE)

Tüm dünya tv kanallarında ve sosyal medyadaki kanallarda toplam 40 milyon izlenmeye ulaşmış bu belgesel milyonlarca insanı etkiledi ve on binlercesini İslam’a döndürdü.  Anonim ilahi mucizelerle,  Erdem Çetinkaya’nın keşfettiği mucizelerin açıklaması olan bu belgesel, bilim adamlarının röportajları ile sizlerle.

İLAHİ MUCİZELERLE GELDİM, DOĞRULUK VE KAYA OLUP BİLİNDİM (MUCİZELER KİTABI’NIN ÖZETİ)

Tüm mucizelerden seçilmiş çarpıcı bölümlerin ilahi bir bakış açısıyla anlatımı.

MUCİZELER KİTABI; YAYINDA! BİLİM DİZ ÇÖKÜYOR (TÜM KİTAPLARIN ÖZETİ)

Tüm mucizelerden bölümler anlatan genişletilmiş bir özet bilimsel kanıtlarıyla birlikte sunuluyor.

 

ALLAH’IN SIRLARI

YILDIZLARIN SIRLARI – 109 KUTSALLIĞI – UZAYLI – İNSAN SAVAŞI, 9. GEZEGEN, ANUNNAKİLER

Yüksek astronomi ve kadim dinler arasındaki muazzam ilişki insanlığın göksel varlıklarla karşılaştığını kanıtlıyor. Tüm dünyayı yakından ilgilendiren Rabbin yeryüzüne dönüşü çok yakında. Adem’den bu yana gerçekleşen 3. döngü gerçekleşmek üzere. Dünya’yı ve Venüs’ü; Allah adına yönetecek bir insan kral seçiliyor. Cennet krallığı yeryüzüne iniyor. Göksel varlıklar insanlıkla buluşuyor. Aynı tarihte olduğu gibi ama çok daha görkemli şekilde. Venüs ve Dünya’nın kardeşliği, kalp sembolünün sırrı ve çok daha fazla yepyeni bilgiyi bu bölümde okuyacaksınız.

ALLAH’IN GİZLİ İSMİ “HU SESİ” 

Muhteşem bir yaratıcı, eserlerini kendi sesini anarak çalışacak şekilde tasarlayacaktır. Nefeste gizli HU sesi Rabbin en öz ismidir. Bu ismin ve nefesin sırlarını bu yazıda bulacaksınız.

DAİRE ŞEKLİNDEKİ İLAHİ SIR 

Nefes sesine ve atmosferle etkileşime giren her nesneye kendi ismini zikrettiren Rab, mikro ve makro alemde her nesneyi kendi yüce isminin sembolüne benzer şekilde, bir imza gibi yaratmıştır. “O” şeklinin sırrı hakkında detaylı bilgiler ve çemberin yaratımın sırrı olan Altın Oranla ilişkisi hakkında bilgiler.

BEYİNDE GİZLİ KUTSAL KİTAP

Rab, her varlığa kutsal bir kitap armağan etti. Öyle ki, o kitap sayesinde “Din nedir?, Tanrı kimdir?, Tanrı ve evren arasındaki ilişki neye benzer?” gibi pek çok önemli sorunun cevabını içindeki kutsal kitapta bulsun ve Rabbini anlayarak aşkla secde etsin.

YENİ BİR YARATICI TANIMI; ATEİZMİ YOK EDER!

Yaratıcının varlığını red etmek, yaratıcı tanımını yanlış yapmaktan kaynaklanmaktadır. Rabbin her yerde ve her şey olduğunu ve dilediği surette ve hatta her varlıkla kendini gösterip işlerini gerçekleştirdiğini düşündüğümüzde onun reddi imkansız hale gelir. Böyle bir yaratıcı tanımını, ancak muhalefet etmeye programlı bir beyinsiz reddedebilir.

BİR SİMULASYONUN İÇİNDEYİZ 

Bu bölümde  dijital bir simülasyon ile evren arasında ki benzerlikleri, aslında evrenin bir tasarım olduğuna ilişkin bilimsel detayları sade ve açık bir anlatımla keşfedeceksiniz.

RABBİN UZAYDAKİ SESİNİ DUYALIM 

Kutsal kitaplar yaratıcının OL (KÜN) sesiyle her dilediğini yarattığını yani bir ses frekansı kullandığını söylüyor. Bilim adamları evreni yaratan o sesi kaydetti ve yankılarından o sesi kaydetmeyi başardılar. Analizlere göre bu ses olmasaydı evren asla şekil almayacaktı. Ses dalgaları moleküllere ve hatta akışkanlara çok kolay şekil verebilmektedir ve maddenin özelliklerini değiştirebilmektedir.

RABBİN İNSAN SURETİ

Tevrat’ta ve hadislerde Rabbin insan suretinde yaratıldığının ifadesi ne anlama gelir? Onun Kuran’da iki elli olması ve tahtta oturması gibi söylemler sonsuz olan Yaratıcı tanımı ile nasıl uyuşabiliyor. Rabbi daha iyi anlamak için okumalısınız.

MUSA RABBİNİ GÖRDÜ MÜ GÖRMEDİ Mİ?

Tevrat’ta ki anlatımda Rab ile yüz yüze görüştü hatta 70 kişi de onunla birlikte Rabbi gördü denir. Hatta Hezekiel, İdris gibi peygamberler de Rabbi açıkça görmüştür. Ama aynı zamanda Rabbi görmeye hiç bir gözün dayanamayacağı da yazılıdır. Bu durum nasıl açıklanabilir? Uluhiyetin sırlarını birlikte çözelim.

AŞK’IN TAPINAĞI: RA HU MAN 

Sonsuz olan Rabbin (Allah’ın) kainata olan en büyük tecelliyatı; tek İlah Rahman; kimdir? Bizi iki eliyle yaratanla tanışın ve ona secde edin.

ALLAH CİSİMDE TECELLİ EDER Mİ? 

Allah’ın kainatta ki tecelliyatları hakkında bilgi alın.

EVRENSEL MİRAS SİSTEMİ 

Bir varlık yaratım olarak bir NUR olan Allah’a ne kadar yakınsa o kadar yüksek bir yaratım mertebesindedir. Eğer Nur’dan yaratılan RUH insana üflenmese idi insan hayvan gibi kalırdı.

DİLEĞİNE NASIL ULAŞIRSIN? 

Dilekleri gerçekleştiren ilahi bir yasa var mıdır? Çekim yasası bir yalan mı? O bir yalansa sistem nasıl çalışıyor?

EMANET; İLAHİ RUHTUR

Rab onu dağlara teklif etti, dağlar korkup çekindiler. Ama onu insan üzerine aldı. Ama o emanete ihanet ediyor. Sonu ne acı!

HER DUAYI GERÇEKLEŞTİREN; ALLAH’IN GİZLİ İSMİ NEDİR?

Her dileğini gerçekleştiren Allah’ın gizli ismi yada gizli bir dua var mı? Bu konuda söylenenler ne anlama geliyor?

İLAH OLMAK İSTEYEN NEFSİN HİKAYESİ 

İnsanın durumunu anlatan ibretli bir hikaye

BİRİNDEN YARDIM İSTEMEK HARAMDIR 

Yardım istemek yasaklandığı halde, hem birbirimizden hem ölmüşlerden hem de ermiş zannedilen kişilerden el-medet diyerek yardım istiyorlar. Yardım istemenin insan onuruna ve iyi niyete ters bir durum olduğunu delilleri ile göreceksiniz.

GÜZEL BİR HAYAT YAŞAMANIN SIRRI (KURAN’DAN – TEST ETTİM)

Cennete gitmek için illa bu dünyada acı mı çekmelidir? Kutsal kişiler neden acılar çekmiştir? Her şeye rağmen iki dünyada güzel yaşamanın bir sırrı var mıdır? Size ihtiyacınız olan en güzel bilgilerden birini vereceğim.

ALLAH KATINDA PEYGAMBERLERDEN ÜSTÜN KİŞİLER KİMLER? 

1440 yıldır peygamber gelmiyorsa ve peygamberler insanların en üstünü ise bir haksızlık yok mudur? 1440 yıldır doğan herkese yükselmenin en yakınlardan olmanın kapısı kapanmıştır. Oysa gerçek bambaşkadır. Üstünlük sadece Allah’tan çekinerek ona adanarak en güzel işleri gerçekleştirmekledir.

NEDEN MUSA HIZIR’DAN ÜSTÜN? OYSA SABREDEMEDİ!

Musa, Hızır’ın (Batıda ki adıyla Green man)  hizmetine girdi. Ondan eğitim almak istedi. Ama Rab ile doğrudan konuşan ve seçilen Musa idi. Neden böyle oldu hiç düşündünüz mü? Üstünlük hakkında dindarların gözden kaçırdığı büyük gerçek!

TANRIYI ARAYAN ADAM 

Rabbini arayan bir adamın öyküsü

KURAN’DA NİBİRU VE ANUNNAKİLER 

Sümer tarihinde geçen gökten geldiği ve medeniyeti kurduğu söylenen varlıklar kimlerdir? Anunnakiler ile ilgili doğrular ve yanlışlar. Şimdi neredeler?

OM MANİ PADME HUM; MUHAMMED APİ NAMMU; MUCİZESİ 

Buda ve doğru dinine ait aydınlanma zikir cümlelerinde Muhammed ve Erdem kelimelerinin gizlenişi…

İSİMLER KADERDİR, İSİMLERİN ŞİFRESİ

Her şeyi yaratan Allah’tır. Bizler sadece isteriz isteğimize şekil ve isim veren odur. O isim verirken Arapça, İbranice ve Türkçe gibi ilahi dillerin bir karışımını kullanır. Dünya tarihine mal olmuş önemli yer ve isimlerin yerlerini bu dilde imiş gibi analiz edip okursak hikmetli anlamlarla karşılaşırız.

HEPİNİZ (TÜM İNSANLIK) CEHENNEME GİRECEKSİNİZ! NEDEN TEK BİR MÜMİN YOK?

 

ALLAH’IN SAYISI VE DECCAL

FOREX BORSASI; DÜNYANIN EN BÜYÜK SOYGUNU (Kanıtlarıyla)

DECCALİ KANITLARLA GÖRMEK

HRİSTİYANLARA VE AMERİKAN HALKINA İNCİLLE SESLENİŞ

YARATICININ SAYISI 10.9 (109)

 

ALTIN ORAN MUCİZELER KİTABI

ALTIN ORAN NEDİR? GEOMETRİDE VE TASARIMDA ALTIN ORAN

BİLİMADAMLARININ ALTIN ORAN HAYRANLIĞI

EVRENİN YARATILIŞ SÜRESİ HAKKINDA KUTSAL KİTAPLARIN MUCİZESİ

ALTIN ORAN VE 19 SAYISI * EVRENİN YARATILIŞI

MÜDDESSİR SURESİNDE ALTIN ORAN VE 19 İLİŞKİSİ

DÜNYA, AY VE GÜNEŞ SİSTEMİNDE ALTIN ORAN

İNSAN YÜZÜNDE, BEDENİNDE VE ISISINDA ALTIN ORAN

ALTIN ORAN SAYILARININ MUHTEŞEM MESAJI

BESMELE’DE GİZLİ ALTIN ORAN MUCİZESİ; 1,618

FATİHA SURESİNDE VE DÜNYA TARİHİNDE ALTIN ORAN

İNCİL, TEVRAT, ENOK KİTABINDA VE SÜLEYMAN TAPINAĞINDA… ALTIN ORAN

KURAN AYETLERİNDE ALTIN ORAN MUCİZELERİ

MEKKE, KABE VE ARAFAT’TA ALTIN ORAN MUCİZESİ

HACDAKİ ALLAH İŞARETİ MUCİZESİ

 

ALTIN YOL SIRAT MUCİZELERİ

İLAHİ ALTIN YOL ÜZERİNDEKİ MUCİZELER VE ÖLÇÜLER

ARAFAT’TAN SIRAT’A SIRLAR YOLCULUĞU

ALTIN ORAN LEVHALARI SUNAN UYARICI KİMDİR?

ÜZERİNDE 19 VE ALTIN ORAN OLAN LEVHALAR VE O UYARICI

7. KAPI “NALLAHAN” ve “ANKARA” İSİMLERİ SIRLARI

KURAN’DA ALTIN YOL MUCİZESİNE İŞARETLER

SIRAT KOORDİNATLARI VE HAREKESİZ KURAN

KURAN’DAKİ FARKLI KOORDİNATLAR MUCİZELERİ

TÜM DİNLERE GÖRE İLK CENNET ANADOLU’DADIR

 

ANONİM İLAHİ MUCİZELER

KURAN’DA “MELEK” VE “ŞEYTAN KELİMELERİ 88’ER KEZ (EŞİT) TEKRAR EDER

KUR’AN’DA “GÜN” KELİMESİ TEKRAR SAYISI (365)

KUR’AN’DA “AYLAR” KELİMESİ 12 KEZ, “GÜNLER” KELİMESİ 30 KEZ GEÇER

“DÜNYA” VE “AHİRET” KELİMELERİ KURAN’DA 115’ER KEZ TEKRAR EDER

KUR’AN’DA “ELÇİ” KELİMESİ 513 KEZ, ELÇİLERİN İSİMLERİ DE 513 KEZ GEÇER (MUCİZE)

KUR’AN’DA MUHTEŞEM SAYISAL SİMETRİ MUCİZESİ – ASLA İNSAN ÜRÜNÜ DEĞİL

ESKİ MISIR YAZITLARINDA YAĞAN MUSİBETLER VE HAMAN’IN KANITLARI

 

GELECEĞİN BİLGİSİ VE MEHDİYET

KUR’AN’DA MUCİZE “KORONA VİRÜSÜ”, “VEBA” VE “AIDS” KELİMELERİ

KURAN’DA “KOVİD VİRÜSÜ” KELİMESİ – İLAHİ MUCİZE VE GELECEĞİN BİLGİSİ

KUR’AN’DA “TÜRKİYE”, “TAYYİP ERDOĞAN” VE BU YILLARDA YAŞANACAKLAR

TEVRAT’TA CORONA COVID 19 VİRÜSÜ VE 2019-2020 YILLARI

KURAN’DA MEHDİ’NİN RESUL (ELÇİ) OLARAK GELECEĞİNİN KURAN’DAN DELİLLERİ

SAHİH HADİSLERDE MEHDİ AS., MEHDİ’Yİ NASIL TANIYABİLİRİZ?

ÖLÜ DENİZ YAZMALARI, KUMRAN YAZITLARINDA MEHDİ VE DÜNYANIN GELECEĞİ

TEVRAT’TA, İNCİL’DE VE DİĞER KUTSAL KİTAPLARDA MEHDİ

BUDİZMDE, HİNDUİZM’DE VE MİTRAZİM’DE MİDRA ERDEM VE METTA İSİMLERİ

MUHYİDDİN’İ ARABİ’NİN MEHDİ’NİN KİMLİĞİ VE SOYU HAKKINDA Kİ BÜYÜK KERAMETİ

İDRİS PEYGAMBERİN GELECEK OLAYLAR VE MEHDİ HAKKINDA Kİ BÜYÜK MUCİZELERİ

Birbiri ile çelişen hadis rivayetlerini nasıl yorumlamalıyız? Gökten ses gelmesini beklemeli miyiz? Yoksa Mehdi’yi aramalı mıyız? Hangisi doğru?

 

 

GÜNEŞTEN GELENLER

ŞEYTANİ 9 ve 11 KÜLTÜ (911)

IŞIK HIZI HESAPLAMASINDAKİ HATALAR VE GERÇEK MUCİZE

ZULKARNEYN MUCİZESİ, YECÜC VE MECÜC, İNSANLIĞIN KURTULUŞU

DÜNYAYI KORUMASI İÇİN GELİŞTİRDİĞİM; ZÜLKARNEYN MAKİNESİ (M-ERDEM’A)

 

HZ. İSA’NIN SIRLARI

HZ. İSA’NIN VE HRİSTİYANLIĞIN BÜYÜK SIRLARI

 

KADER SIRRI VE GÜNAHLAR

İSLAM’DA YENİDEN DOĞUŞ – REENKARNASYONUN KANITLARI VE İLAHİ ADALET

KALU BELA’DAKİ BEDENİMİZİN ÖZELLİKLERİNE BİLİMSEL BAKIŞ

ZEKANIN GİTTİKÇE ARTIŞI; FLYNN ETKİSİNİN ANLAMI NEDİR?

ÖNCEKİ NEFİSLER BİR VÜCUTTA EŞLEŞTİRİLİR

EHLİ KİTABIN TAMAMI DİRİLDİĞİNDE GÖKTE İSA’YI GÖRECEKTİR

DÖNÜŞLER HAKKINDA DİĞER HUSUSLAR

ACILARIMIZIN NEDENİ; SUÇLARIMIZ VE İDDİA ETTİKLERİMİZ

NEREDEYSE TÜM İNSANLAR ZALİMDİR; DELİLLER

MUSEVİLİK, İSEVİLİK, BUDİZM, HİNDUİZM ve ZERDÜŞTLÜKTE YENİDEN DOĞUŞ

 

KITA ŞEKİLLERİNDE İLAHİ MESAJLAR

ALLAH’IN BOYASI – YERYÜZÜ ŞEKİLLERİ

YERYÜZÜ ŞEKİLLERİ; İLAHİ TABLODUR

HİKMETLİ SURETLER VE BİRBİRLERİYLE OLAN İLİŞKİLERİ

CEHENNEMDEKİ ZEBANİLER -SAHRA

KOÇ ŞEKLİNDEKİ AZRAİL’İN; ÖLÜMÜN ÖLDÜRÜLÜŞÜ

HAYVANLAR İÇİN YARATILMIŞ BİR ZEBANİ

ŞEYTAN SEMBOLÜ AFRİKA’NIN KANINI EMİYOR

İBLİS’İN İNSANLA BİRLEŞMESİ VE KANINI KOKLAMASI

AVUSTRALYA ZEBANİSİ – SU CANLILARI İÇİN

AMERİKA; ORMANDAKİ HAYVANLARIN LİDERİ

KURALLARA UYMAYAN BİR KITA ŞEKLİ; BAŞINA NE GELDİ?

MEDYEN VE AL-ULA DA CEHENNEM ATEŞİ

DİZ ÇÖKMÜŞ İNSAN SİLUETİ

İSTANBUL’DA İNSAN VE MELEKLER

İNSANIN YARATILIŞI: NALLAHAN İLÇESİ

DABBET’ÜL ARZ (DÜNYA CANLISI) DİLE GELDİ

 

SORULAR

RESMİ NİKAH YAPAN ÇİFTLER, “BOŞ OL” DİYEREK BOŞANABİLİR Mİ?

KURAN’DA 5 VAKİT NAMAZ VAR MI?

ZİNA EDEN TAŞLANMAZ!

KURAN’DA MİRAS AYETLERİNDE ÇELİŞKİ VAR MI?

KURAN’DA BAŞ ÖRTÜSÜ VAR MI? ÖRTÜLÜ SIRLAR VE ÇIPLAK GERÇEKLER!

 

SOSYAL PROJELER

İNSANLIĞI KURTARAN MİNİ KENTLER PROJESİ

DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEK; “KUTSAL KİTAPLARA UYGUN” YENİ ADALET SİSTEMİ PROJESİ

KUTSAL KİTABA UYGUN “İHALE SİSTEMİ” İLE YOLSUZLUK BİTECEKTİR

YENİLİKÇİ “EĞİTİM SİSTEMİ” PROJEMLE MAKSİMUM BAŞARI

AÇLIK VE FAKİRLİK BİTEBİLİR! ATIL ARAZİLER PROJESİ!

KUTSAL KİTAPLARA UYGUN YENİ BİR BANKACILIK SİSTEMİ İLE HERKESE ZENGİNLİK

OYLAMA VE TEŞVİK SİSTEMİ PROJESİ İLE DAHA GÜZEL BİR DÜNYA

 

YAŞADIĞIM MUCİZELER

ERDEM ÇETİNKAYAMETA – YAŞADIĞIM MUCİZELER VE ANILAR

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar

Yorum Bırak